KVĚTEN A ČERVEN 2020

Home Fotogalerie KVĚTEN A ČERVEN 2020

Vážení čtenáři, vítáme Vás u zpráviček z mateřské školy.

Rádi bychom se s Vámi podělili o fotografie z konce školního roku.

Děti trávily mnoho času na školní zahradě, kde se věnovaly oblíbeným hrám, měly dostatek příležitostí k poznávání a objevování, muzicírování nebo tvoření. Téměř celodenní pobyt na čerstvém vzduchu se dětem velmi líbil, bylo to pro ně zase něco jiného, zajímavého. Děti dále mohly využívat celou řadu nabízených sportovních i didaktických aktivit, měly také možnost intenzivněji vnímat prožitky v souvislosti s přírodou. A my dospělí jsme zase měli možnost pozorovat celou řadu situací, které při plném počtu  nemůžeme postřehnout, mohli jsme dětem věnovat daleko více své pozornosti i péče.   Na druhou stranu zaměstnanci školy měli oproti běžnému provozu pracovní náplň náročnější po provozní i organizační stránce. Moc bych jim proto chtěla poděkovat za jejich nasazení a zodpovědnost, s jakou proběhl závěr tohoto školního roku. Máme zkrátka radost, že jsme to všichni zvládli, že rodiče s námi skvěle spolupracovali a hlavně nám pomáhali. Děkujeme Vám.  Těší nás, že i navzdory veškerým omezením jsme se mohli rozloučit se všemi nejstaršími dětmi, které naši školku opouštějí. Podívejte se, jak to našim předškoláčkům krásně slušelo.

Přejeme jim na jejich nové cestě za poznáním hodně štěstí, milou a hodnou paní učitelku, se kterou bude učení hrou a zábavou. Rodičům přejeme hodně trpělivosti a věříme, že se nám s dětmi přijdete pochlubit jejich první jedničkou.

Budeme se na Vás těšit!

Krásné léto Vám za kolektiv MŠ Ptice přeje