Reference

Home Reference
Andrea
Maminka Filipa a Martina

Do materskej školy v Pticích chodili obe moje deti. Oceňujem osobný prístup pedagógov a pracovníkov, majú pre každé dieťa vždy milé slovo, jasné, presné a praktické informácie pre rodičov a všeobecne, som rada, že mohli navštevovať práve túto škôlku.

Jana a Marek
Rodiče Martina a Petra

Se školkou jsme velice spokojeni. Skvělý přístup k dětem. Tím ze školka vznikla, a mohli jsme ji navštěvovat, získali děti i rodiče spoustu nových přátel v místě bydliště. I díky tomu, že školka pořádala víkendové pobyty pro děti i s rodičema. Paní učitelky ve školce dávají dětem skvělý start do života.

Petr
Oliverův táta

Jsem velmi rád, že můj syn mohl navštěvovat tak báječnou školku. Spoustu zábavy, úžasných kamarádů a velmi pestrých akcí je to, na co nikdy nezapomene. Klid, pohoda a obrovská profesionalita je základním prvkem personálu, kterému tímto děkuji.

Anna
Maminka Mařenky

Veliká spokojenost se školkou Ptice. Paní učitelky jsou milé tak jako i ostatní zaměstnanci. Skvělé místo, kde jsou děti opravdu šťastné a připravené na další etapu školního života. Jsem moc ráda že dcera má na školku krásné vzpomínky a vždy ráda přijde na návštěvu.